Nieuwtjes

Volg KLJ Sijsele ook op Facebook

9 mei 2016


Op de populaire sociale netwerksite Facebook hadden we al langer een groep waarbij we heel wat communicatie doen naar onze leden toe. Maar voortaan hebben we nu ook een publieke Facebookpagina.


We hadden al langer een groep met leden, ex-leden en sympathisanten. Daarin communiceren we alles over onze activiteiten. Maar hoe gek het misschien ook klink, als jeugdvereniging beschikten we nog niet over een openbare Facebookpagina. Daar komt nu verandering in. Je kan alle updates over onze evenementen en weetjes over onze vereniging voortaan ook vernemen via Facebook. Ons volgen kan heel simpel. Ga naar www.facebook.com/kljsijsele en klik op de knop ‘Vind ik leuk’ op de omslagfoto. Dan zul je onze mededelingen ook zien verschijnen in je nieuwsoverzicht op Facebook.

facebook-pagina-klj-sijsele

 

En nodig gerust ook je vrienden, familie, kennissen,… uit om onze Facebookpagina leuk te vinden.