Bestuur

Het bestuur van KLJ-Sijsele staat in voor het organiseren van een variëteit aan ledenactiviteiten en alles wat erbij hoort. Daarnaast organiseren we ook grote evenementen. Dit gaat om het jaarlijkse 3-daagse KLJ feestweekend in juli, de kerstmarkt in Sijsele in december en het ribbetjesfestijn eind april.

De bestuursleden zijn:

  • Andy Verduyn (voorzitter)
  • Diandra Dumolyn
  • Elvina Standaert
  • Ine Lameire
  • Kim Paridaen
  • Laurens Teirlinck
  • Rens De Muynck
  • Tom Vandepitte

Andy Verduyn

Adres: Vossenberg 14, 8340 Sijsele
GSM-nummer: 0473 21 25 27
E-mailadres: andy@kljsijsele.be

Rens De Muynck

Adres: Leenstraat 28, 8340 Sijsele
GSM-nummer: 0497 66 31 10
E-mailadres: rens@kljsijsele.be

Diandra Dumolyn

Adres: Stationstraat 98, 8340 Sijsele
GSM-nummer: 0471 32 80 86
E-mailadres: diandra@kljsijsele.be

Ine Lameire

Adres: Oedelemse Steenweg 31, 8340 Sijsele
GSM-nummer: 0495 54 59 09
E-mailadres: ine@kljsijsele.be

Kim Paridaen

Adres: Loskaaistraat 33, 8340 Sijsele
GSM-nummer: 0474 51 09 17
E-mailadres: kim@kljsijsele.be

Elvina Standaert

Adres: Vossenberg 14, 8340 Sijsele
GSM-nummer: 0497 42 70 11
E-mailadres: elvina@kljsijsele.be

Laurens Teirlinck

Adres: Oedelemse Steenweg 50, 8340 Sijsele
GSM-nummer: 0499 61 73 00
E-mailadres: laurens@kljsijsele.be

Tom Vandepitte

Adres: Beekstraat 20 bus 13, 8730 Oedelem
GSM-nummer: 0474 01 49 87
E-mailadres: tom@kljsijsele.be